در خرید هرگونه محصول سوالاتی را خریداران در ذهن خود دارند. در این قسمت ما به سوالات پرتکرار پاسخ می دهیم اگر سوال شما در این قسمت نبود می توانید با شماره های سایت جهت مشاوره و پرسش تماس حاصل فرمایید.

1- چند روز طول می کشد برنج خریداری شده به دست ما برسد؟

بعد از ثبت سفارش همکاران ما مطابق با محصول خریداری شده و حجم درخواستی شما برنج را بسته بندی می کنند و به آدرسی که هنگام ثبت نام وارد کردید ارسال خواهند کرد.
این پروسه بین دو تا چهار روز زمان نیاز دارد.

2- آیا خوشه طلا یک واسطه برای خرید برنج هست؟

خیر همانطور که در درباره ما توضیح داده شد. ما کشاورز هستیم و تمام برنج ها از مزارع خود ما و آشنایان ما تهیه می شود بنابراین ما واسطه را حذف کرده ایم و مستقیم با خریداران در ارتباط هستیم.

3- اگر از کیفیت برنج ارسالی راضی نبودیم باید چه کاری انجام دهیم؟

این ساده ترین بخش خرید در خوشه طلا هست! اگر کیفیت برنج برای شما راضی کننده نبود خوشه طلا موظف هست که هزینه ارسال مجدد را برعهده بگیرد و تمام هزینه را به طور کامل عودت دهد!

4- چرا قیمت خوشه طلا با وجود اینکه می گوید برنج ها خلوص صد در صد دارند پایین تر از سایت های دیگر است؟

جواب این سوال خیلی ساده هست چون ما کشاورز هستیم و برای خرید برنج پول نمی دهیم و این ها محصولات خود ما می باشد این باعث می شود قیمت نهایی کار برای ما کمتر باشد و بنابراین با یک حاشیه سود منطقی قیمت تمام شده ما همیشه پایین تر خواهد بود!

5- از کجا بفهمیم برنج ارسال شده کیفیت بالایی دارد؟

ما همواره خود را موظف میدانیم اصیل ترین و با کیفیت ترین برنج های خود را برای کاربر بفرستیم! بعد یک بار خرید و استشمام عطر برنج حتی قبل پخت!!! می توانید به این نتیجه برسید برنج ارسالی ما با تمام برنج هایی که خریداری کردید متفاوت هست!

6- از کجا باید وزن بالاتری را سفارش دهم؟

شما می توانید هر محصول را در تعداد بالا سفارش دهید مثلا برنج طارم عطری 100 کیلوگرم را در زمان خرید با تعداد بالا سفارش دهید! اگر وزن مورد نظر شما بالای یک تن می باشد با ما تماس بگیرید!

اگر سوال دیگری در ذهن دارید می توانید همین قسمت بپرسید پاسخ داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *